• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Parafia Kulin

Zginął ks. Piotr Nitecki

Email Drukuj PDF

Dziś w wypadku samochodowym, w Błoniach, zginął ks. prof. dr hab. Piotr Nitecki, Kap. hon. Ojca św., profesor Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu (od 1991 r.) i proboszcz parafii uniwersyteckiej p.w. Najświętszego Imienia Jezus we Wrocławiu (od 2003r.)

Poprawiony: czwartek, 15 grudnia 2011 20:50 Więcej…

Pożegnanie ks. Proboszcza Leszka Woźnego

Email Drukuj PDF

Święty Jan XXIII powiedział:
„Kiedy uśmiech osusza łzy, otwiera się niebo”.
Pan Bóg dzięki Tobie przed nami  to niebo otwiera.


Wszystko w życiu ma swój początek i koniec…
Niedziela, 21 czerwca nie była zwykłą niedzielą. Była niedzielą, podczas której na Mszach Świętych dziękowaliśmy swojemu Proboszczowi Księdzu Leszkowi Woźnemu za przeszło 6 lat pobytu w naszej parafii.

Poprawiony: sobota, 28 czerwca 2014 20:45 Więcej…

Życzenia

Email Drukuj PDF

,,Gdy pochylamy się z radością nad ubogim żłóbkiem stajni betlejemskiej, by ujrzeć Słowo, które stało się Ciałem, spotykamy Zbawiciela, który przyszedł, by uświęcić człowieka, i chce na nowo wydobyć z niego to, co Boskie”.

Matka Teresa z Kalkuty

 

 

Wszystkim Parafianom i ludziom dobrej woli życzę wielu łask Bożych, zdrowia i wszelkiej pomyślności, przez znak kapłańskiego błogosławieństwa na Boże Narodzenie i Nowy Rok


Proboszcz
Ks. Leszek Woźny

 

Poprawiony: wtorek, 24 grudnia 2013 10:47

Dzień pamięci o naszych bliskich zmarłych

Email Drukuj PDF

Już jutro dzień Wszystkich Świętych, a następnie Zaduszki. Dni pamięci o tych co już odeszli, których już nie ma wśród nas. Polska tradycja nakazuje odwiedzanie w te dni grobów swoich bliskich, zapalenie zniczy, złożenie wieńców i kwiatów.

Poprawiony: poniedziałek, 31 października 2011 20:01 Więcej…

Ogłoszenia duszpasterskie

Email Drukuj PDF

1.    Trwa tak zwana oktawa Bożego Ciała. Codziennie o godzinie 16 gromadzimy się w naszym kościele na Eucharystii, a po niej celebrujemy czerwcowe nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i podążamy w procesji za Chrystusem utajonym w Najświętszym Sakramencie.

Więcej…

Strona 1 z 41